9045

O mnie

Krystyna Zrażewska KRIS o sobie..

Życie jest pełne niespodzianek…raz głaszcze nas czule, innym razem boleśnie zadaje cios za ciosem… Jedno jest pewne – Nigdy ale to nigdy nie można się poddawać.  Zawsze należy walczyć do samego końca, gdyż nigdy nie wiecie co na Was czeka za rogiem kolejnego życiowego zakrętu…
Nazywam się Krystyna Zrażewska i jestem szczęśliwym człowiekiem, któremu dane było odnaleźć życiową pasję oraz możliwość rozwijania jej na kilku płaszczyznach, m .in jako Zawodniczka oraz Trener Personalny.

Ciężko powiedzieć co przyniosło mi dotychczas większą satysfakcję…. Zdobycie tytułu Mistrzyni Polski w kategorii Ms Shape, czy efekty oraz wdzięczność podopiecznych których prowadzę. Jedno jest pewne…żyję tym i Kocham to co robię całym sercem!

Swoja przygodę z treningiem siłowym rozpoczęłam przeszło dziesięć lat temu, licząc od pierwszych wizyt w profesjonalnym klubie sportowym, pomijając okres dzieciństwa, kiedy trening przypominał bardziej zabawę, niż sumienna i świadomą pracę nad swoim ciałem.

Nie było konkretnego powodu dla którego zaczęłam trenować. Chciałam po prostu być lepsza, dla samej siebie. Pokonywać swoje słabości, lenistwo i nieśmiałość. Udowadniać sobie, ze potrafię, ze stać mnie na bycie lepszą wersją samej siebie.

Sport odmienił moje życie i całkowicie ukształtował charakter. Z nieśmiałej i zakompleksionej młodej dziewczyny, wytrenował kogoś , kogo lubię i akceptuję… kogoś kto wie, ze wszystko jest możliwe, dzięki ciężkiej i uczciwej pracy… determinacji, wierze oraz czystym intencjom.  Tych wartości nie można kupić, nie można ich też nabyć z dnia na dzień…dlatego są  tak cenne i dlatego warto „zarażać” tą energią ludzi, by żyło się wszystkim lepiej.

Mam nadzieję, ze Ty również  spróbujesz, dasz sobie szansę i obiecasz jedynie nie poddać  się już na starcie…. a gwarantuje Ci, że kiedyś o mnie wspomnisz i podziękujesz w duchu :-).

Niech Moc będzie z Wami! KRIS

Oferta BEfitWOMAN.com to projekt mający połączyć wspólne osiągnięcie CELU w zakresie:

TRENING  |  DIETA i ŻYWIENIE

TRENING BEfitWOMAN       DIETA BEfitWOMAN